TWİTTER DE TAKİPÇİ ARTTIRMANIN BASİT YOLU

Twitterde  takipçi alamayan uzun süre gt yaparak  tüm uğraşlarından olumsuz karşılık alan  twiter kullanıcıları çeşitli yöntemler  aramakda veya bazı takipçi satan veya sattıgını idda eden sitelere para yatırarak takipçi satın almakda. Ama bunun başka bir yoluda var örnegin kod kullanmak gibi. Kod kullanmak program bilgisi gerektirmez ve herhangi bir içerik yüklemenize gerek kalmaz.
    Twitterde takipçi sahibi olmak popülerliği  ve trafiği elinizde bulundurmak demektir tabi ki takipçilerinizin aktif olaması lazım kimse ölü bir kitleye hizmet vermek istemez sizde elinizden geldigince hesabınıza organik ve aktif kullanıcılar çekmeniz gerekecek  bunuda normal şartlarda  zor ama kullanacağımız bu yöntem ile işimiz biraz daha kolaylaşacak ancak  bunu hergün belirli bir miktarda yapmanız gerekecek aksi takdirde twiterden ban yiyebilirsiniz yani hesabınız twiterden kaldırılabilir. Günlük  100 takip yapmanız yeterli olacaktır ban yememek için.

 Şimdi gelelim kod kullanmaya, twitter  takipçi kodu kullanmak program yada program dili bilmenize gerek duydurmuyor. Bu kodu kullanmak için benim tavsiyem karşılıklı gt yaptıran twitter hesaplarıdır takipçileri genelde aktif olduğu için olumlu sonuç alıcaksınızdır. Hesabı seçtikden sonra takipçiler kısmına  gelip mausenizden sag tık yapıp incele sekmesine tıklayın kenarda resimde gösterildiği gibi tıkladıkdan sonra acılan pencereden consele secenegıne tıklıyoruz ve kodumuzu oraya yapıştırıyoruz toplu takip kodu için tıklayın, kodları kolay erişim saglanması için metin belgesine kopylayıp yandex disk e kaydettim. Kopyladıktan sonra entere basın ve otomatik takip yaptığını görebilecekisiniz. Fazla abartıya kaçmayı twitter sorun sezdiği için hesabınızı kilitleyebilir günlük 100 kişi yeter bence belirli bir süre böyle devam edin.
  Belirli bir süre sonra baktınız ki sizin takip ettiğiniz bazı kişiler sizi takip etmiyor bunun içinde kendi takip ettiginiz  hesaplara girin ve aynı yukarıdaki anlattığım gibi yapıştırın ve entere basın  sizi takip etmeyenlerin listenizden çıktığını görebileceksiniz. Twitter takip etmeyenleri çıkarma Kodunu görüntülemek içinburaya tıklayın.
 Belirli bir süre geçti ve takipçiniz oldukça arttı sizde takip ettiğiniz kişileri sıfırlamak istiyorsunuz bununda bir yöntemi var! Aynı şekilde takip ettiğiniz kişilere gelin ve sağ tık yöntemiyle  kodu yapıştırın ve entere basın  takip listenizin sıfırlandığını göreceksiniz. Toplu takip bırakma kodu için tıklayın.

 Bu kod sadece manuel olarak yaptıgınız gt işlemini otomatik olarak yapmayı sağlıyor buda zaman kaybını önlüyor ve oldukça iyi bir verim sağlıyor. Ancak planlı kullanmanızda fayda var çünkü fazla yaparsanız hesabınız kilitlenebilir…

Yorumlar