Blogum Harika

blog yarışması, blogum harikaBloglar arası keşif arayışına çıktığımda yaklaşık 2 yıldır severek takip ettiğim bir blogun son yazısının bir kısmında Blogum harika adı altında bir yarışma olduğunu ve en kaliteli blogların jüri üyeleri tarafından seçilerek 1,2 ve 3. Olan blog sahiplerine yüklü bir miktar para ödülü ve blogları için baclink reklam fırsatları sunuyor. Benimde bu olay ilgimi çekti hemen siteye başvuru yaptım.

Kaliteli içerikler çıkardığımı zannetmiyorum ancak insanların işine yarayan ve kendi denediğim teknikleri paylaştığım için yarışmaya katılmaya hak kazanmam bile benim için büyük bir başarı olur. Blogum harika yarışmasına katılma isteğim içeriklerimin ne kalitede olduğunu anlamak ve bu tür sosyal aktivitelere katılarak yeni bilgiler edinme isteğimdir. Açıkçası yarışmaya dahi katılamayacağımı düşünüyorum. Hem bir şansımı denemek hem de bu tür aktivitelere katılmak isteyen yazar arkadaşlarımız için bilgi vermek amacında yazma isteği duydum.


Blogunuzun iyi olduğunu düşünüyorsanız bu tür etkinliklere katılmanızı tavsiye ederim. Bu tür etkinliklere katılmak, içerikleriniz için yeni bilgiler sahip olmanızı ve sosyalleşmek adına iyi bir yol olduğunu bildirmek isterim. Eğer sizde blogunuzun kalitesine güveniyorsanız kesinlikle katılın. Sizin diğer yazarlardan neyiniz eksik? Hatta eksikten daha fazlanız var. Hadi zaman kaybetmeden sizde Blogum harika yarışmasına katılın.
blogum harika sitesi için tıklayın.

Yorumlar