İNTERNETTEN PARA KAZANMA GERÇEKLERİ

internetten kazanç, satış ortaklığı,internet yayıncılığıUzun zamanadır internetten kazanç sağlamak adına yaptığım araştırmalarımda birçok kez olumlu sonuçlar aldım. Ancak bu araştırmaları yaparken bir o kadarda yanıltıcı işlere girerek paramı alamadığımı gördüm bu durumda ekstradan zaman kaybı. Bu makalemi de kazanç sağlamak için girdiğiniz işlerin ne kadar güvenli olduğu ve kazançları neler olduğu hakkında bilgiler vererek sizlere yardımcı olmak istedim.
Her işin bir zorluğu olduğu gibi internetten para kazanmanın da belirli zorlukları vardır. Hiçbir işte uğraşılmadan verimli sonuçlar alamazsınız. Lafımızı fazla uzatmadan internet üzerinde olan kazanç sitemleri hakkında sizlere kısaca bilgiler vermek istiyorum.
Link Kısaltma Siteleri
Bu siteler sitemlerinde barındırdıkları link kısaltma yöntemleri sayesinde sizin linkini yapıştırdığınız sitelerin linkini kısaltarak kendi reklamlı linklerini koyuyorlar. Böylelikle sizin linkinize tıklayan insanların karşısında 5 yada 10 saniyelik bir reklam çıkmış oluyor. Ancak bu para kazanma yönteminden iyi para kazanmak için iyi bir kitleniz olması lazım. Çünkü tıklatacağınız link bin tıklanmaya ulaştığında size on lira civarı bir para ödemektedirler. Sizin facede paylaşım yaparak bu miktara ulaşmanız bir aya denk gelebilir bu sitelerden en iyi para kazananlar genellikle indirme siteleri ve +18 içerik paylaşan sosyal medya hesaplarıdır. Tabi duyduğum bazı haberlere göre bazı bu tür siteler para bile ödemeyi aksatıyorlar.
Reklam İzleme Siteleri
bu siteler sizi kendilerine üye yaparak günlük olarak size belirli miktarlarda reklam verirler siz bu reklamlara tıklarsınız ve size Türk parası ile yaklaşık 2 kuruş civarı bir para verir. Bu miktar açıkçası bana yeterli gelmiyordu. Bu sorunu ortadan kaldırmak içinde bir üst kademe üyelik alıyorsunuz. Ve reklam başına kazandığınız para azda olsa artıyor. Tabi benim fikrimi sorarsanız para kazanmak için girdiğimiz yola neden para harcayalım ki.
internetten kazanç, satış ortaklığı,internet yayıncılığıİnternet Yayıncılığı
İçerisinde bulunduğum ve sürekli olarak kazanç sağlayabileceğiniz tek kazanç sağlama türü internet yayıncılığıdır. Bu kazanma yöntemini en iyi şekilde yapmak için adsense reklamları almanız şart bunun içinde kaliteli ve özgün içerikler üretmelisiniz. Bu yayıncılığı ister internet sitesi açarak yapın isterseniz de youtuba video atarak yapabilirsiniz. İlk başlarda kazanç sağlayamazsınız ama ilerleyen zamanlarda iyi kazançlar yaptığınızı kendinizde görebilirsiniz.
Makale Yazarlığı Yaparak Para Kazanmak
En güvendiğim işlerden bir tanesi de makale yazarlığı yapmaktır. Makale yazarlığı yapmak için sıkılmamanız ve daima araştırma yapmanız gerekmekte. Forum sitelerinde rahatlıkla müşteri bulabilirsiniz ancak ticaret puanı yüksek olanlarla ticaret yapın. Eğer müşterinin ticaret puanı yok ise ilk önce ücreti alın daha sonra makaleleri teslim edin. Böylelikle dolandırılma gibi bir durumla karşı karşıya kalmayacaksınız. Makale fiyatları genel olarak 100 kelime başı olarak ücretlendirilir ve taban fiyat bir tl’dir daha düşük fiyatlara asla yazmayın.
internetten kazanç, satış ortaklığı,internet yayıncılığı
Satış Ortaklığı Yaparak Para Kazanmak
satış ortalığı yapmak tamamen ücretsiz bir uygulamadır. Mantığı ise size gönderdikleri veya sattığınız her ürün başına belirli komisyon ödemeleridir. Bu satış ortaklığı ile sosyal medya hesapları üzerinden yada internet siteniz üzerinden satış yapabilirsiniz. Satış yapabilmek için bloğumda bazı gerekli tüyoları verdim sizde blogumda göz gezdirerek bu konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
Yukarıda belirtmiş olduğum yöntemlerin hepsini denedim. En iyi sonuç aldığım makale yazarlığı diğer çalıştığım sitelerin linklerini koymak isterdim ancak belki telif vb. gibi durumlar ile karşı karşıya kalabileceğimden dolayı linklerini koymadım.Yorumlar