20 Ocak 2018 Cumartesi

Domain Çekilişi

alan adı çekiliş,domain çekilişKişisel blogumu açalı tam tamına 2 buçuk ay olmuş. Bu süreç içerisinde 25 makale yayınlamışım ve toplamda 10 bin gösterim sağlamışım. Bende bu durumu kutlamak adına internet yayıncılığına yeni başlayan arkadaşlara ve alan adına sahip olmak isteyen arkadaşlarımıza ufak bir çekiliş düzenlemek istedim.


Blogumda tamamen insanlara yardım amaçlı özgün ve elimden geldiği kadarı ile bilgi verici paylaşımlar yapmaya özen gösterdim. Konularım genel olarak internet yayıncılığı ve ek kazanç sağlamaya yönelik paylaşımlardır. Ama ilerleyen zamanlarda blogumun içeriğini zenginleştirmeyi düşünüyorum.
Blog yazarlığına hobi amaçlı başladım ve böylede devam ediyor. İlk başladığımda yani iki buçuk ay önce blogumda ilkyazımı paylaştığımda çok büyük umutlar ile başladım. Ve ilk haftalarda düzenli olarak içerik girdim ama ne yazık ki istediğim sonuçları alamadım. Yazılarımı nerede ise kimse okumadı. Bende blogumu sosyal medyada paylaşımlar yaparak duyurmaya ve adwords ile günde 1 tlye reklam vererek yazılarımın okunmasını sağladım. Benim için yazılarımın okunması çok önemli çünkü Kendi mesleğimden ötürü insanlar ile kaynaşmayı sohbet etmeyi çok seviyorum. Bu nedenle de blogumla çok ilgileniyorum. 3. Haftanın sonunda istediğim performansı almaya başladım bloguma bazı günler 400 tıklama oldu ve bu işi başardığımın ipuçlarını yavaş yavaş almaya başladığımı fark ettim.
Bende blogumda hem bunu kutlamak hem de blogumun aktifliğini arttırmak için bir çekiliş yapmaya karar verdim. Bu çekiliş de blogumun temel konularından biri olan web sitesi üzerinden olması gerektiğini düşünerek alan adı çekilişi olarak kararlaştırdım.

Çekiliş Detayları
Çekiliş sonucunda kazanan iki kişiye istedikleri alan adlarını 2 yıllık olmak üzere kayıt ettireceğim.
Çekiliş bir hafta sürecek ve bir haftanın sonunda bize verdiğiniz maile mesaj atacağım hem de blogum da paylaşacağım.

Çekilişe katılmak için çok küçük bir şatım var bunlar ise bloğuma abone olmak.


alan adı çekiliş,domain çekiliş


eğer blogger sayfanız var ise yan menüde bulunan takip et kısmından takip etmeniz ve hemen ardından aynı yan menüde bulunan içeriklerimden haberdar ol kısmından bloguma abone olmanız gerekiyor.

blogger yazarı değilseniz sadece yan menüde bulunan içeriklerimden haberdar ol kısmından bloguma abone olmanız gerekmekde.
alan adı çekiliş,domain çekiliş

Bu iki işlemi yaptıysanız beni bilgilendirmek amaçlı buraya tıklayarak  iletişim bilgilerinizi bana ulaştırabilirsiniz.
iki haftaya bir farklı çekilişler yapmak istiyorum bu çekilişlerden hem haberdar olmuş olursunuz hemde yazılarımı görmüş olursunuz bu durumda hem benim hemde sizin için iyi olucak diye düşünüyorum.

bu tür çekiliş sonuçlarını ve kazanları duyurduğum etkinlikler kısmından bilgiler edinebilirsiniz.
Çekilişin son günü 28.01.2018 dir.
Çekiliş sonucu gerekli program aracılığı ile etkinlikler kısmından videolu olarak çekilecektir.

Umarım birlikte uzunca günler geçiririz...

Artikel Terkait