Müzik Dinleyerek Para Kazanmak

internetten kazanç,müzik dinleyerek para kazanmakMüzik ruhun gıdası, evrenin kulağı, şiirlerin, namelerin ve duyguların dışa dönük sesidir. Müzik dinlemeyi sevmeyen yoktur. Peki müzik dinleyerek para kazanmayı hiç düşündünüz mü? Hem sevdiğiniz bir işi yapmak, hem de para kazanmak ister misiniz? O halde müzik dinleyerek nasıl para kazanılır? Sorusunun yanıtını sizlerle paylaşalım. İşte müzik dinleyerek para kazanmanızı sağlayacak bazı siteler.

Slicethepie
Hem şarkı dinlemeyi hem video izlemeyi hem de çeşitli restoran ve kafelerde inceleme yaparak rapor sunmayı kullanıcılarına tanıyan Slicethepie, internetten müzik dinleyerek para kazanabileceğiniz adreslerden biridir. Bu sitede her şarkıyı 90 saniye dinlediğinizde kolaylıkla para kazanabilirsiniz.
Müzik dinleyerek para kazanmak için sizlere önerilen müzikleri 90 saniye dinlemeniz yeterlidir. 10 dolar minimum alt çekimi ile her hafta Salı günleri hesabınızda biriken parayı çekebilirsiniz. Dilerseniz video izleyerek yada çeşitli kafe ve restoranlarda inceleme yaparak da para kazanabilirsiniz. Siteye ücretsiz bir şekilde üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilir ve sitenin sunduğu imkanlardan faydalanabilirsiniz.
Music Xray
Müzik dinleyerek para kazanmayı kim istemez ki? İşte size bu fırsatı sunan sitelerden biri. Music Xray adresinde ortalama 4 dakika müzik dinlediğinizde size 10 cent ödeme yapılıyor. Sitenin kullanıcılarına sağladığı para kazanma imkanından yararlanmak için 20 dolara ulaşmak yeterli.
Bu parayı online ödeme platformları aracılığı ile hesabınıza çekebilirsiniz. Müzik dinleyerek para kazandıran sitelerden biri olan Music Xray sitesi, müzik dinleyerek para kazanmak isteyen herkese mükemmel bir sistem sunuyor. Siz de siteye ücretsiz bir şekilde üye olarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.
RadioLoyalty
Dünyanın farklı yerlerindeki radyoları ve yeni çıkan albümleri dinleyerek çeşitli hediye ve indirimler kazanabilirsiniz. RadioLoyalty sitesinde, yaklaşık 5 bin radyo istasyonu bulunmaktadır. Buradaki sistem çeşitli radyo programlarını dinlemek ve önerilen albümleri dinleyerek puan biriktirmektir.

Biriken puanlarınız ay sonunda hediye veya çeşitli indirimler ile size yansır. Nakit para kazanma olanağı tanımasa da nakit para ile yapacağınız birçok alış verişte paranızın cepte kalmasını sağlayarak size para kazandıran bir uygulamadır diyebiliriz.   

Yorumlar