Para Kazanabileceğiniz Online Oyunlar

internetten kazanç, internetten para kazanmak, ek iş, ek gelirOyun oynamak hem eğlence, hem de can sıkıntısı için tercih edebileceğiniz en güzel aktivitelerden biridir. Özellikle gelişen bilgisayar ve internet sektöründe oynayabileceğimiz yüz binlerce oyun seçeneği bulunmaktadır.
Artık online ve offline oyun oynamak için seçenekler oldukça geniş. Peki hem oyun oynayıp hem de para kazanmak ister miydiniz? Cevabınız ‘’evet’’ ise size para kazandıran online oyunları sunabiliriz. Para kazandıran online oyunlar neler? Sorusunun cevabını bu oyunlarda bulabilecek, hem oyun oynayıp hem de para kazanabileceksiniz.

1 - ) Çiftlik Bank
Çiftlik Bank, özellikle son dönemin revaçta olan popüler online oyunlarından biridir. Yatırım oyunlarından biri olarak değerlendirilen Çiftlik Bank oyunu, dilediğiniz yatırımı yaparak karşılığını hemen alacağınız oyunlardan biridir.
Her üyesine bir Manisa tavuğu ile yılda 36 TL kazandıran bu oyun, hayvan pazarından hayvan satın alıp bu hayvanların üretimleriyle para kazanan üyelere yılda neredeyse 2.3 katı kazanç sağlıyor. Siz de yatırım yapmak ve internetten para kazanmak için Çiftlik bank oyununu tercih edebilir ve satın aldığınız hayvanların üretimiyle paranızı günlük olarak çekebilirsiniz.
2 - ) On Günlük İle Günlük Coin Üret ve Para Kazan
İnternetten para kazandıran online oyunlardan biri de ‘’On Günlük’’ oyunudur. Bu oyunda kullanıcılara başlangıç olarak 10 TL değerinde Virgin Coin hediyesi verilmektedir. Bu Coin sizlere günlük olarak 0.054 Coin kazancı sağlar.
Menüdeki ’’Dönüştür’’ seçeneği ile rahatlıkla bu Coin’leri gerçek paraya çevirebilirsiniz. Para kazandıran online oyunlar listemizde yer alan bu oyunla internetten para kazanabilirsiniz.
3-) Solucan Al Sat
Solucan Al Sat oyunu internetten para kazanabileceğiniz gerçeğe dayanan oyunlardan biridir. Bu oyunda Solucan Al Sat sitesinden aldığınız solucanları Toprağın Sesi şirketi ile paylaşıyorsunuz. Solucanlarınıza bu şirket bakıyor. Örnek vermek gerekirse 1 liraya aldığınız solucanlar bir süre sonra değerlenerek 5 lira oluyor ve Toprağın sesi şirketi solucan satışınızın yarısına ortak oluyor. Bu sayede hiçbir zahmet gerektirmeden güzel paralar kazanabiliyorsunuz.

Solucan gübresi ve kültür mantarı yetiştirerek yatırımcılarıyla birlikte kazanan Toprağın Sesi şirketi, bu oyundaki ortağınız oluyor. En çok para kazandıran online oyunlardan biri olarak değerlendirilen bu oyunla maliyetinizin 6-8 katını kazanmanız mümkün.

Yorumlar