TWENTIFY İle Para Kazanmak

fotograf çekerek para kazan,interetten kazançTWENTIFY 2014 yılında kurulan bir şirket olup sahada iş yapması gereken firmalar ile akıllı telefon kullanıcılarını bir araya getiren bir mobil kitle kaynak platformudur. TWINTYFY ile firmalar işlerini çok daha kolay ve daha ucuz bir şekilde yapabiliyorlar.
Akıllı telefon kullanıcıları adına bir ek gelir elde etme olanağı tanıyan şirket popülerliğini halen korumakta ve yüz binlerce kişinin para kazanabileceği bir platform olarak hizmet vermektedir. TWENTIFY nedir? Sorusunun cevabını sizlere sunduk. Peki TWINTFY ile nasıl para kazanılır?

TWENTIFY İle Nasıl Para Kazanılır?
TWENTIFY sahada iş yapması gereken firma ile akıllı telefon kullanıcılarını karşı karşıya getiren ve akıllı cihaz kullanıcılarına bu sayede para kazandıran bir platformdur. Günümüzde artık şirketlerin iş sahasındaki yükünü azaltmalarının en kolay yolu da TWENTIFY oldu. PekiTWINTIFY ile nasıl para kazanılır?

TWENTIFY ile para kazanmak oldukça kolay. Bunun için yapmanız gereken şey Play Store uygulamasında TWENTIFY şirketine ait olan para kazanmanızı sağlayacak ‘’ Bounty ‘’ uygulamasını indirmek olacak. Android ve İos işletim sistemlerine sahip akıllı cihazlara kolaylıkla yüklenebilen bu uygulamada sizlere çeşitli görevler verilmektedir.
Örneğin, TWENTIFY şirketi sizden bir üst sokakta yer alan billboardun resmini çekmenizi isteyecek ve bunu yaptığınız hesabınıza para geçirecek. Harita üzerinde gösterilen paraların üzerine basarak ne görevler olduğuna bakabilirsiniz. Örneğin yakınınızda bulunan bir marketin rafını 7 TL karşılığında fotoğraflayacak ve bu fotoğrafı uygulama üstünden şirkete yollayarak para kazanacaksınız.
Şirketin CEO’sunun yaptığı açıklamalara göre bu oyunda aylık 2500 TL kazanç sağlayan kullanıcılar dahi olmuş. Para kazanmanın keyifli platformlarından birini sunan TWENTIFY şirketi hem firmaların hem de akıllı cihaz sahiplerinin ideal platformlarından biri haline geldi. TWENTIFY ile para kazanmak kullanıcılar için oldukça kolay. Siz de telefonunuza Bounty uygulamasını indirerek bu para kazandıran uygulamadan yararlanabilirsiniz.
TWENTIFY ile çok kolay bir şekilde kazanç sağlayabilirsiniz. Türkiye’nin bütün şehirlerinde hatta bütün mahallelerinde para kazandırma imkanı sunan bu uygulama ile aylık olarak siz de kazanç sağlayabilirsiniz. Para kazanmanın kolay yollarından birini sunan TWENTIFY size de bir ek gelir sağlayacaktır.
diğer kazanç yöntemlerimiz için buraya tıklayın.

Yorumlar