Ürünlerinizi Facebook Üzerinden Daha Kolay Satın

facebbokdan reklam, facebook reklam vermek,Kazanç sağlamak için satacağınız ürünleri temin ettiniz ancak nasıl satacağınız hakkında bir bilginiz yok mu? Aslında günümüzde ufak bir bütçe ile facebookdan reklam vererek müşterilerinizi size çekebilirisiniz. Sorunuz nasıl ise gelin bu sorunuzun cevabını yakından inceleyelim.


Bilindiği üzere blogumuzda satış ortaklığı taktikleri veriyorduk bende yeni taktikler bulma adına onlarca yöntem denedim ve facebook da bir şeyler yapmaya karar verdim. Bu kararı alma sebebim ise facebook da sizin istediğiniz gibi kitlelere ulaşılıyor ve sizin bütçenize göre reklam sunumu gerçekleştiriyor. Bnde bundan yararlanmak adına satış ortaklığı yapacağım ürünlerin fotoğraflarını çektim ardından faceye yükleyerek üstlerine fiyatlarını ve diğer bilgileri yazdım. Daha sonra sayfanın tanıtımını yap bölümüne gelerek günlük 3 tl’den 1 haftalık reklam aldım bu günlük 12 beğeni getiriyordu. Bu kampanyayı yaparken kitlenizi seçmeyi unutmayın böylece bu konularla ilgilenen kişiler temasa geçecektir. Bu reklamları yaptıktan 15 dk sonra beğeniler gelmeye başladı. Bir kaçta müşteri aldık tabiî ki bu arada. Mesajları cevaplarken altta bir reklam gördüm 19 tl ile onlarca kişiye ulaşın diye bende tıkladım. Aynı şekilde kitlemi seçtim. Reklamı verdim ve reklam onaylandıktan sonra mesajlar yağmaya başladı. Ortaklıktan o gün 100 tl gelir elde ettim. Giderlerimizle karşılaştırırsak 3+19=22 100 den de 22 çıkarırsak 78 bir günde 78 lira oldukça iyi bir sonuç. Siz kendi ürünlerinizi sattığınız için daha karlı hallere geçebilirsiniz.

Facebook’dan Reklam Nasıl Alırım
sayfanızda bir tanıtım bölümü gelecek oraya tıklayın. Ve ardından seçenekler sunacak resimlerde olduğu gibi size uygun olanı seçin. Benim tavsiyem daha fazla mesaj al yazan daha avantajlı sadece 3 tlye bin küsür kişiye ulaşmışım ve 54 mesaj almışım. Adwords ile bunu yapmanız imkansız gibi bir şey bence. Hedef kitlenizi ürünlerinize göre ayarlamayı unutmayın resimlerde gerekli olanlar yazıyor.


facebook reklamları, facebookda reklam vermek
Adım 1

facebook reklamları, facebookda reklam vermek
adım2

facebook reklamları, facebookda reklam vermek
adım3blogumda kendi yaşadığım tecrübeleri sizlere aktarıyorum umarım yararlı olmuştur. Sorularınızı mail olarak bırakabilirsiniz..


Yorumlar