Öğrenciler İçin Evde Ek Gelir Kazandıracak Para Kazanma Yöntemleri


internette para kazanmak,kazanç,evde kazanç sağlamakÖğrenci arkadaşlarımızın maddiyat zorluğunu çektiğini hepimiz biliyoruz. Bizde bu makalemizde örgenci arkadaşlarımıza azda olsa destek olabilmesi için evde ek kazanç yapabilmeleri adına para kazanma yöntemlerini derledik.

Satış Ortaklığı Yaparak Para Kazanmak
satış ortaklığı öğrenciler için iyi bir gelir kaynağı olabilir. Geniş bir çevreniz var ise bu işi rahatlık ile yapabilirsiniz. Aynı zamanda sosyal medya hesapları ile destekleyerek daha hızlı satış yapabilirsiniz. Aklınıza hangi firmalar satış ortaklığı veriyor? Diye bir soru olabilir merak etmenize gerek yok. Daha önceden ufak bir araştırma yapmıştık Türkiye de popüler olan firmaları buraya tıklayarak görebilirsiniz. Bu işi yapabilmek için herhangi bir zaman dilimi bilgisayarınızın başına geçebilir ya da arkadaşlarınıza satış gerçekleştirerek para kazanmaya devam edebilirsiniz. Para durumu firmaya göre değişiyor.
Makale Yazarlığı Yapmak
Makale yazarlığı yapmanın da her işte olduğu gibi bazı zorlukları vardır. En önemlisi ise çabuk sıkılıyor iseniz bu işe hiç girmeyin derim. Çünkü bir makale için saatlerinizi ayırabilirsiniz. Gelelim işin en mühim kısmına Makale nasıl yazılmalıdır? Makale yazarken ilk dikkat etmeniz kural yazdığınız yazılar kesinlikle kopya olmamalıdır. Kopya olsa ne olacak nasıl olsa anlamaz diye düşünmeyin. Kopya kontrolü yapabilmemiz için onlarca site mevcut. Diğer unsurlar ise makalenizde kelime hatası yapmamaya ve noktalamaya dikkat etmeye çalışın. Açıkçası ben blogum da baştan sağma yazılar istemem. Her şeyi anladığımıza göre gelelim iş almaya. İş bulmak için forum sitelerinden destek alabilirsiniz. Ayrıca bu blogda yazarlık yapmak isterseniz iletişim kısmından bana ulaşın. Makale yazarı olmak istiyorsanız yardımcı da olabiliriz.
Sosyal Medya Hesabı Satmak
internet yayıncıları için en önemli trafik kaynaklarından biri olan sosyal medya aldıkları tanıtımlar ile kazanç sağlamaktadırlar. Sizde sosyal medya hesabı açıp bir şekilde takipçi artırarak ister tanıtımlar alın isterseniz de site sahiplerine veya reklam şirketlerine satabilirsiniz. Bu günlerde ınstagrama yönelmenizde fayda var aslında.
Site Editörlüğü Yapmak
site editörlüğü, aslında makale yazarlığı ile aynı diyebiliriz tek farkı daha az yorulursunuz ve makalelerinize isteğe göre resimler eklersiniz.
Alım Satım Yaparak Para Kazanmak
alım satım yaparak para kazanmak için hayal gücünüzün geniş ve iyi bir pazarlamacı olmanızı gerektirir.  Türkiye de pahalı olan ürünleri yada yurt dışında ucuz Türkiye de pahalı olan ürünleri getirerek Türkiye pazarına sokarak net gelirler elde edebilirsiniz.  Yurt dışından ürün nasıl getirerek satabilirim? Diye sorular sormuş olabilirsiniz. Aslında çözümü bir tık uzağınızda ali expres ya da alibaba sitelerine girerek Çin den ürün satın alabilir ve Türkiye de rahatlık ile satabilirsiniz. Tabi satışlarınızda dikkatli olmanızda fayda var vergi sıkıntıları olabilir.
İnternet Yayıncılığı Yaparak Para Kazanmak
internetin gelişimi ile internette yayıncılık yapanların sayısı epeyce arttı. Bu yayıncılar genel olarak youtube de olsa da blog ve portal sahipleri de youtubecileri takip ediyor. Bu sektörde para kazanmak emek ve zaman istiyor. Hemen kazanç istiyorsanız bu işe yönelmeyin derim.   İnternet yayıncılığında daha fazla bilgiye ulaşmak için burayatıklayın.

Yorumlar