Youtube Abone Etkileşimini Arttırmak


youtube abone etkileşimi arttırmak

Youtube ye girdiğinizde herhangi bir kanalın yorum sayısı fazla ve izlenmesi de hali ile fazla olunca bu kanal etkileşimi bu kadar nasıl arttırdı, diye kendinize sordunuz mu? Bu makalemizde youtuberlerin abone etkileşimini arttırmak için kullandığı birkaç yöntemi sizler için derledik.
Abonelerinizi kanala ortak edin
birçoğumuz şüphesiz ki bu gün ne videosu çeksem diye düşünmüşsünüzdür. Aslında bunun çok kolay bir yöntemi var. Videonuz da ne görmek istediklerinizi abonelerinize sorarak hem yeni bir içerik fikri bulur hem de o fikri söyleyen aboneniz ile ufak bir diyalog kurmuş olursunuz buda abonenizin hoşuna gidecektir.
youtube abone etkileşimi arttırmakYorumlara yanıt verin
yorumlara yanıt vermek o videonun daha fazla izlenmesine katkıda bulunur. Buna ek olarak da aboneleriniz sizin onlara değer verdiğinizi görmüş olacaklardır. Sonuç olarak o abone kanalınızda sürekli olarak aktif olacaktır.
Videolarda abonelerinize yer verin
abonelerinizin yaptığı yorumları keserek videonuzun belirli kısımlarına ekleyip onlara cevap verebilirsiniz. Bu olay abonelerinizin her videonuza gelmesini sağlayacak ayrıca sizinde video içerisinde konuşma kabiliyetinizi arttıracaktır.
Onlara küçük sürprizler yapın
kanalınızda düzenli olarak çekiliş yapmak abonelerinizin sizi takipte kalmasını arttıracak ve videolarınızı sürekli olarak izlemelerini sağlayacaktır. Çekiliş yapmak sadece aboneleriniz için değil kanalınıza yeni gelen ziyaretçilerinde size abone olmasını sağlar.

Yorumlar