Evinizde sermaye olmadan iş sahibi olun


farmasi, satış ortaklığıAsgari ücret ile ev geçindirmek bir hayli zor oluyor. Bazı kişiler ekstra işler yamak için saatlerce vakit harcıyor bu yanında ekstra caba ve ekstra enerji kaybına neden oluyor. Artık asgari ücret ile geçinmeye son vermeye ne dersin. Eğer cevabın tamam ise fazla uzatmadan hemen konumuza dönelim.

Farmasi ile sermaye olmadan para kazanırız
Farmasi şirketinin doğrudan satış projesi ile isteyen herkes kendine ek gelir kazandırabiliyor. Hatta birkaç alt üye ekleyebilirseniz kendi işinizden daha iyi paralar dahi kazanabilirsiniz. Farmasi şirketi kozmetik ve ilaç satan bir firmadır. Ürünleri  %100 Türk malı olmasına karşılık tamamen bitkisel ve kimyasal kullanılmıyor. Farmasi üzerinden para kazanmak için temsilci olmanız yeterli.

Farmasi den nasıl para kazanacağım?
Farmasi temsilcilerine tüm ürünlerde  %30 ile %50 ye kadar bir indirim sağlıyor.  Bu ürünleri alan temsilciler ster elden ister internet üzerinden satarak üzerlerine düşen payı alıyorlar. Katalogdaki fiyat normal indirimsiz fiyatı olduğu için satışlarda zorluk çekmeyeceğinizden emin olabilirsiniz.
Başka bir para kazanma tarzı ise; kendinize alt üye eklemektir. Alt üye eklediğinizde alt üyenizin yaptığı satışlarda da komisyonunuzu alıyorsunuz. Ayrıca Farmasi sizlere küçük hediyeler göndermektedir. Kısacası Farmasi ile kaybetmek yok. Satış yapmasanız bile kendi bakım ürünlerinizi ucuza getirebilirsiniz.

Farmasi satış yapmayı nasıl öğreneceğim?
Temsilcimiz olduğunuzda detaylı olarak gösterilecektir.

Satış yaparken vergi ödemek gerekiyor mu?
Satış yaparken vergi ödemeniz gerekmiyor. Sebebi ise farmasi ürünlerinizi faturalı olarak gönderiyor yani zaten ödenecek olan vergiler firma tarafından ödeniyor. Şöyle düşünün siz bir mağaza da satış elemanısınız ve ürünleri komisyon karşılığında satıyorsunuz.

Farmasi satışı yapmak yasal mı?
Evet, firma vergisini ödeyen ve faturasını kesen bir şirkettir.

Farmasi temsilcisi nasıl olurum
üye olmak çok basit bu adresten formu doldurun form için tıklayın.  Doldurduktan sonra 24 saat içerisinde satış ortaklığı editörümüz sizinle iletişime geçecek ve sizi üye yapacaktır. Üye yapmakla kalmayıp sizin daha iyi satış gerçekleştirmeniz için Online ücretsiz kurs verecek. Bu sayede bilgili ve daha kaliteli satışlar gerçekleştirebileceksiniz.

Pazarlama Kursuna nasıl katılabilirim?
Pazarlama kursumuza Facebook grubumuza üye olarak katılabilirsiniz. Normal bir eğitim sitesinde pazarlama kursları en az 70 TL ama temsilcilerimiz olacağınız için ücretsiz gerçekleştiriyoruz.

Kurslar nerede? Nasıl alacağım
Dijital pazarlama kursumuz, facebook grubumuzda ve size özel mailinize atılacaktır. Yani bilgisayarınız veya telefonunuz üzerinden ücretsiz pazarlama kursu alacaksınız. Dijital pazarlamanın en ince detaylarını öğrenerek yeni bir deneyimin yanı sıra kazançlarınızı yapacağımız stratejiler ile arttıracaksınız. Hatta bir mağaza da işe girdiğinizde rahatlık ile ürününüzü sunabilecek ve pazarlayabileceksiniz.Yorumlar