1 Nisan 2018 Pazar

Oyun Haberleri ve Oyun Taktikleri Ercany.com da

Ercany.com hedef kitlesi oyuncular olan kişisel bir oyun blogudur. Yaklaşık olarak on yıldır bilgisayar oyunları oynayan ve oyun dünyasıyla yakından ilgili olan biriyim. Blog yazmaya 6 ay önce başlamama rağmen bir oyun blogu açma fikrimi 15 Ocak 2018 tarihinde hayata geçirdim. Ve düzenli olarak birer gün arayla yeni özgün içerikler yayınlıyorum.

Günümüzde oyun sektöründe birçok değişim ve gelişim yaşanmış, bunlara bağlı olarak oyunlar gündelik yaşamımızı daha çok etkilemeye başlamıştır. Özellikle birçok yeni sektörün doğmasına neden olan bilgisayar oyunları ilerleyen zamanlarda etkisini daha da arttıracaktır. Son yıllarda daha çok karşılaştığımız internet yayıncılığı sayesinde bu alana olan ilgi gözle görülür şekilde artmıştır.
Okuyucularına oyun dünyasında olan gelişmeler ve oyunlar hakkında tamamen özgün içerikler sunan bir blog olan ercany gün geçtikçe artan ziyaretçi sayısıyla hedeflediği noktaya doğru ilerlemektedir. Oyun inceleme yazılarıma ve rehber yazılarıma olan ilgi beni memnun etmektedir.
Blogum 6 temel kategoriden oluşuyor. Bu kategoriler: Haberler, Knight Online, League of Legends, CS:GO, Diğer Oyunlar ve Sistem Gereksinimleri.
Haberler kategorisinde oyun dünyası ve teknolojik gelişmeler hakkında paylaştığım yazılar yer alıyor. Yeni bir oyun çıktığında veya bir etkinlik olduğunda bu kategoriden okuyucularıma duyuruyorum.
Knight Online oyunu benim hayatımda en uzun süreyle oynadığım oyunlardan biridir. Yaklaşık olarak 7-8 yıldır aktif olarak oyunu oynamaktayım. Oyun hakkında yeterli düzeyde bilgi birikimimin olduğunu düşünmekteyim. Bu kategoride oyuna getirilen güncellemeler/yenilikler hakkında yazdığım yazılarımı, rehber yazılarımı ve farm yazılarımı paylaşıyorum.
League of Legends kategorisinde rehber yazıları başta olmak üzere oyunda bulunan şampiyonlar hakkında yazılar paylaşıyorum. E-Spor konusunda da ülkemizde en çok bilinen oyun olması ve büyük bir kitlenin yakından takip ettiği bir oyun olması nedeniyle bu oyunu da ana kategorilerim içerisine dahil ettim.
CS:GO oyunu oyun sektörü içerisinde yerini hiçbir zaman kaybetmeyecek Counter-Strike oyununun son serisidir. Ülkemizde özellikle 20-30 yaş aralığında bulunan tüm oyuncu kitlesinin bildiği bir oyundur. Oynamadıysanız bile bu oyunu muhakkak duymuşsunuzdur. Bu kategoride yine her oyunda olduğu gibi rehber yazılarımı ve oyun modları hakkında çeşitli yazılarımı paylaşıyorum.
Diğer Oyunlar ve Sistem Gereksinimleri kategorisinde bu üç oyun dışında yer alan tüm oyunlar hakkında yazdığım yazılarımı bulabilirsiniz.
bu makale ercany.com sitesi sahibi Ercan Yılmaz tarafından tanıtım amaçlı yazılmıştır.

Artikel Terkait