Destek ol


Her blogun olduğu gibi Online Medya Hocam blogununda çeşitli desteklere ihtiyacı vardır. Yaklaşık 5 aydır sosyal medya ve internet camiasını kontrol ederek çeşitli makaleler paylaştık. Kendimizi geliştirerek her gün daha kaliteli makaleler sunmaya çalışacağız. Sizde bu hoş ve eğlenceli yolculuğumuzda bizlere destek olmak isterseniz şunları yapabilirsiniz.

Yorum bırakabilirsiniz:
Her blog yazarının istediği gibi bende yazılarıma gelen ilgiyi görmek isterim. Bu durum hem benim motivasyonumu artırır hem de blogumda etkileşim oluşmasını sağlar.


Sosyal medyada takip edebilirsiniz:
Blogumu takip ettiğiniz gibi sosyal medyada da Online Medya Hocam ı takip etmek yeni yazılarımızdan haberdar olmanızı sağlar ve daha çok görüntülenmemize yardımcı olur.


Yazılarımızı paylaşabilirsiniz:
yazılarımızı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak daha fazla trafik almamızı sağlayabilirsiniz.


Bizim hakkımızda yazabilirsiniz:
bizim hakkımızda yazılar yazmak kendi blogunuzun sıkı takipçilerini bize de yönlendirmenizi sağlayacak ve backlink kazanmış olacağız.

Bize reklam vererek destek çıkabilirsiniz:
üst, sağ ve yazı içlerindeki banner bölümlerine reklam vererek, tanıtım yazısı yazdırarak da hem kendi sitenizin tanıtımını yapmış olursunuz hem de bize sponsor olmuş olursunuz.
Bize anlattığım yollar ile destek olabilirsiniz. Maddi destekten çok manevi destek bizim daha önemlidir. Umarım içeriklerimiz işinize yarıyordur.
Soru ve görüşleriniz için iletişimbölümünden mesaj bırakabilir ya da
medyahocamonline@gmail.com adresinden mail atabilirsiniz.